А-КліматКондиціонери в ОдесіПро нас
(068) 512-36-42Кондиціонери в Одесі
А-Клімат Кондиціонери в Одесі(068) 512-36-42Про нас
Головна / Закладка траси під кондиціонер

Закладка траси під кондиціонер в Одесі

Ми добре знайомі з усіма особливостями новобудов в Одесі, так як багато працюємо в нових будинках таких забудовників, як Гефест, Стикон, Будова, Кадорр. Наші фахівці завжди підкажуть, як організувати систему кондиціонування так, щоб не використовувати дренажний насос для зливу конденсату в каналізацію.
Закладка магістралі
Закладка магістралі

Що входить в стандартну вартість закладки?


Дана послуга передбачає наступний комплекс робіт і матеріалів::

 • Вартість закладки - 1000 грн;
 • Штраба (газобетон) - 60 грн / п. м;
 • Штраба (ракушняк) - 60 грн / п. м;
 • Штраба (кирпіч) - 80 грн / п. м;
 • Штраба (бетон) - 120 грн / п. м;
 • Магістраль або траса - від 320 грн / п. м;
 • Дренажна труба для сливи конденсата до 5 м - безкоштовно;
 • Дренажна трубка для сливи конденсата від 5 м - 20 грн / п. м;
 • Сифон для слива конденсата - 900 грн;
 • Використання будівельного пилососа - за договорами.
Вартість закладки: 1000 грн*
* Після першого звернення наші клієнти отримують візитку-магніт, що гарантує знижку 5% на всі наступні послуги.

Конкурентні переваги «А-Клімат»

Знаем усі
новобудови
Ми вже більше 12 років встановлюємо кондиціонери в новобудовах Одеси.
Професійні
наработки
Надамо рекомендації щодо розміщення внутрішнього блоку, щоб не використовувати дренажний насос.
Забота про
клієнтів
Ми радимо клієнтам лише перевірені моделі кондиціонерів та пропонуємо якісне обслуговування.

Закладка магістралей під кондиціонер

Торгово-монтажна компанія «А-Клімат» працює у всіх новобудовах Одеси, виконуючи закладку трас під кондиціонером ще на етапі електромонтажних робіт на високому професійному рівні.

Встановлення кондиціонера на 2 етапи (попередня закладка магістралей та наступний монтаж наружного та внутрішнього блоку) - оптимальний варіант, який дозволяє отримати найкращі результати. Це дозволяє в будь-який момент після ремонту створити здоровий і комфортний мікроклімат без порушення естетики декоративної деталі.

Монтаж кондиціонера в два етапи має лише один недолік: необхідно заздалегідь розрахувати потужність системи кондиціонування, щоб в подальшому не доводилося міняти місце розташування магістралей або робити нову трасу.

Саме перший етап є запорукою проведення якісних монтажних робіт, що безпосередньо впливає на ефективність ККД і термін служби кондиціонера. Фахівці торгово-монтажної компанії «А-Клімат» надають комплексну консультацію щодо вибору спліт-системи і особливості її установки з урахуванням ваших побажань.

Закладка магістралей під кондиціонер в Одесі

Ще одна наша перевага - це досвід в проектуванні и монтажі системи повітропроводів, що дозволяє встановити найбільш ефективний вид кондиціонера - канального типу. Такий кондиціонер забезпечує охолодження, обігрів та подачу свіжого Повітря через малопомітні решітки під стелу, що ніяк не впливає на інтер'єр будинку.

Порядок співпраці при закладці траси під кондиціонер:

 1. Прийом заявки і обговорення зручного часу для організації зустрічі.
 2. Виїзд на об'єкт для обговорення варіантів розміщення зовнішнього і внутрішнього блоку спліт-системи, підбір обладнання і складання плану робіт.
 3. Буріння отворів і штроблення стін, закладка траси.
 4. Складання технічного завдання для електромонтажників, щоб передбачити правильну організацію електроживлення внутрішнього і зовнішнього блоку спліт-системи при необхідності.
 5. Інструктаж, як провести подальші роботи, щоб подальша установка спліт-системи після ремонту пройшла без будь-яких негараздів і великих робіт.

При ремонтних роботах в квартирі необхідно стежити, щоб не ушкодилася траса, інакше це може спровокувати швидкий витік фреону, що вплине на рівень ККД системи кондиціонування.

Ще однією рекомендацією наших фахівців є внесення траси під кондиціонер в план електропроводки в квартирі, щоб в подальшому не пробити її, коли будуть вішатися на стіни картини, рослини і т. ін.

Довіривши роботи по установці кондиціонера фахівцям компанії «А-Клімат», ви отримуєте надійного виконавця, який добре знайомий з усіма особливостями і нюансами систем кондиціонування.