Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
  (068) 512-36-42  |    
  (068) 512-36-42  |    
 

Закладка траси під кондиціонер в Одесі за 24 години

Бажаєте дізнатися вартість Вашого комфорту зараз?
+
років
на ринку
+
виконаних
об'єктів
+
фахівців
у команді

Закладка траси під кондиціонер в Одесі

Ми добре знайомі з усіма особливостями новобудов в Одесі, тому що багато працюємо в нових будинках таких забудовників як Гефест, Стикон, Будова, Кадорр. Наші фахівці завжди підкажуть, як організувати систему кондиціонування так, щоб не використовувати дренажний насос для зливу конденсату в каналізацію.
Закладка магістралі

Що входить до стандартної вартості закладки?


Ця послуга передбачає наступний комплекс робіт та матеріалів:
 • Вартість закладки – 1000 грн
 • Штраба (газобетон) – 80 грн/п. м
 • Штраба (черепашник) - 80 грн/п. м
 • Штраба (цегла) – 100 грн/п. м
 • Штраба (бетон) – 140 грн/п. м
 • Магістраль чи траса – від 360 грн/п. м
 • Дренажна трубка для зливу конденсату – 35 грн/п. м
 • Сифон для зливу конденсату – 1100 грн
 • Використання будівельного пилососу – за домовленістю
Вартість закладки: 1000 грн*
* Після першого звернення наші клієнти отримують візитку-магніт, що гарантує знижку 5% на наступні послуги.

Конкурентні переваги «А-Клімат»

Знаємо усі
новобудови
Ми вже понад 12 років встановлюємо кондиціонери у новобудовах Одеси.
Найкращі
напрацювання
Дамо рекомендації щодо розміщення внутрішнього блоку так, щоб не використовувати дренажний насос.
Турбота про
клієнтів
Ми радимо клієнтам лише перевірені моделі кондиціонерів та пропонуємо якісне обслуговування.

Закладка магістралей під кондиціонер

Торгово-монтажна компанія «А-Клімат» працює у всіх новобудовах в Одесі, виконуючи закладку траси під кондиціонер ще на етапі електромонтажних робіт на високому професійному рівні.

Установка кондиціонера в 2 етапи (попередня закладка магістралей та подальший монтаж зовнішнього та внутрішнього блоку) – оптимальний варіант, який дозволяє досягти найкращих результатів. Це дозволяє будь-якої миті після ремонту створити здоровий і комфортний мікроклімат без порушення естетики декоративного оздоблення.

Монтаж кондиціонера в два етапи має лише один недолік: необхідно заздалегідь розрахувати потужність системи кондиціювання, щоб надалі не доводилося змінювати розташування магістралей або робити нову трасу.

Саме перший етап є запорукою проведення якісних монтажних робіт, що безпосередньо впливає на ефективність ККД та термін служби кондиціонера. Спеціалісти торгово-монтажної компанії «А-Клімат» надають комплексну консультацію щодо вибору спліт-системи та особливостей її встановлення з урахуванням ваших побажань.

Ще одна наша перевага – це досвід у проектуванні та монтажі системи повітроводів, що дозволяє встановити найефективніший вид кондиціонера – канального типу. Такий кондиціонер забезпечує охолодження, обігрів та подачу свіжого повітря через малопомітні ґрати під стелею, що ніяк не впливає на інтер'єр будинку.

Порядок співпраці під час закладення траси під кондиціонер:

 1. Прийом заявки та обговорення зручного часу для організації зустрічі.
 2. Виїзд на об'єкт для обговорення варіантів розміщення зовнішнього та внутрішнього блоку спліт-системи, підбір обладнання та складання плану робіт.
 3. Буріння отворів та штроблення стін, закладка траси.
 4. Складання технічного завдання для електромонтажників, щоб передбачити правильну організацію електроживлення внутрішнього та зовнішнього блоку спліт-системи за потреби.
 5. Інструктаж, як провести подальші роботи, щоб подальша установка спліт-системи після ремонту пройшла без будь-яких негараздів та запилювальних робіт.

При ремонтних роботах у квартирі необхідно стежити, щоб не пошкодилася траса, інакше це може спровокувати швидкий витік фреону, що вплине на рівень ККД системи кондиціювання.

Ще однією рекомендацією наших спеціалістів є внесення траси під кондиціонер у план електропроводки у квартирі, щоб надалі не пробити її, коли будуть вішатися на стіни картини, рослини тощо.

Довіривши роботи з встановлення кондиціонера спеціалістам компанії «А-Клімат», ви отримуєте надійного виконавця, який добре знайомий з усіма особливостями та нюансами систем кондиціювання.

Цікавить якісна закладка траси під кондиціонер?
Зателефонуйте за телефоном